Beyerdynamic Studio headphones | DT 1990 PRO MKII | Wired | Over-Ear | Black
- TootjadBeyerdynamic
- Mudel: 1000303
- Saadavus: 2
-
573€
Beyerdynamic Studio headphones | DT 1990 PRO MKII | Wired | Over-Ear | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 212.00 mm |
| Gross height (mm) | 285.00 mm |
| Gross weight | 1.18 kg |
| Gross width (mm) | 151.00 mm |
| Kandmisviis | Over-Ear |
| Mürasummutus | No |
| Näivtakistus | 250 |
| Net weight | 0.76 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 95 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Beyerdynamic |
| Producer product family | Studio headphones |
| Producer product name | DT 1990 PRO MKII |
| Tare weight (kg) | 0.42 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Ühenduse tüüp | Wired |
| USB-laadimise pesa | No |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | No |



